Monitoruj swoją przesyłkę

Denerwujesz się, kiedy po zamówieniu upragnionego produktu, oczekujesz na jego dostarczenie? Drażni cię niewiedza na temat statusu twojego zamówienia? Nieustannie myślisz o tym, kiedy paczka wreszcie dotrze pod twój adres i o tym, co się właściwie z nią dzieje? Jest na to rada, nazywa się GLS Uni-Mobile.

Jeśli chcesz mieć oko na swoje zamówienie, możesz skorzystać z mobilnej aplikacji do monitorowania drogi przesyłki – GLS Uni-Mobile. Już nie będziesz musiał martwić się o to, czy realizacja zlecenia przebiega zgodnie z planem, wystarczy, regularnie korzystać z aplikacji, żeby wiedzieć w jakim miejscu znajduje się obecnie paczka. Taka kontrola pozwoli ci odpowiednio wcześnie zareagować, gdyby coś poszło nie tak jak trzeba.

Czym jest GLS Uni-Mobile?

Jest to nowa, bezpłatna aplikacja, która w każdym miejscu i czasie – bez dostępu do komputera – umożliwia dokładne monitorowanie drogi twojej przesyłki oraz wyszukiwanie ParcelShop. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że nadawanie i odbiór paczek wysyłanych za pomocą GLS jest wyjątkowo łatwe i o wiele bezpieczniejsze. Dzięki aplikacji odbiorcy jak również nadawcy, posiadają bezpłatny oraz nieograniczony dostęp do informacji o statusie przesyłki. Dodatkowo usługa umożliwia odnalezienie dowolnego punku ParcelShop. To jednak nie wszystko, ponieważ aplikacja oferuje ci ponadto możliwość skorzystania z interaktywnej mapy. W ten sposób szybko i łatwo zlokalizujesz miejsce, w którym będziesz mógł nadać lub odebrać swoją paczkę.

Dla kogo przeznaczona jest aplikacja?

Aplikacja dedykowana jest dla wszystkich posiadaczy smartfonów z systemem iOS i Android. Nową usługę firmy GLS Poland znajdziesz w Google Play oraz iTunes Store pod nazwą „GlS”. Warto wiedzieć, że umożliwia ona także skanowanie kodów kreskowych i kodów 2D za pomocą aparatów, wbudowanych w telefony. Co to oznacza dla ciebie? Nie będziesz już musiał ręcznie wprowadzać numeru przesyłki, aby monitorować jej stan, co często bywało dość kłopotliwe i niepotrzebnie zabierało sporo czasu. Ponadto aplikacja jest wygodną usługą dla wszystkich nadawców, którzy chcą kontrolować czas, w jakim ich wysyłka dotrze do odbiorcy, po to, aby utrzymać swój profesjonalizm i móc udzielić potrzebnych informacji wszystkim zainteresowanym. Możliwość zeskanowania kodu kreskowego z etykietki adresowej, umożliwia nadawcy otrzymywanie informacji o precyzyjnej lokalizacji paczki, zanim jeszcze zostanie ona przekazana kurierowi. Wystarczy jeden przycisk na twoim telefonie, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.